Po-So 08:00 - 20:00

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Trekingová ekola

Trekingová elektrokola jsou určená pro přepravu po městě a mírném terénu. Jejich konstrukce je už o něco pevnější, což zvyšuje pohodlnost jízdy o další úroveň. Navíc u těchto elektrokol motor se nachází u zadního kola, tímto se zvyšuje vyváženost kola a jízdní vlastnosti. S trekingovým elektrokolem od EcoBike můžete jezdit do práce, na nákupy nebo na výlety do přírody. Pokud máte chuť tak můžete šlapat bez pomocí motoru, pokud se Vám nechce - tak zapněte motor a můžete pohodlně relaxovat. Navíc existuje možnost zakoupení rukojetí plynu při pomoci které vůbec nemusíte šlapat - eletkrokolo jede samo!
Trekingové elektrokolo od EcoBike - je nejlepší cesta jak si pořídit spolehlivého pomocníka na každodenní jízdu do práce nebo na relaxační výlety do přírody. Teď se nemusíte zbytečně potit a namáhat, užívejte jízdu a zároveň i odpočívejte s Našimi elektrokoly od EcoBike.

Nabízíme exkluzivní službu vyzkoušení elektrokola přímo z domova po Praze zdarma. Nemusíte zbytečně utrácet vlastní čas, elektrokolo přivezeme přímo před dveře, společně provedeme zkušební jízdu, poradíme s výběrem a odpovíme na všechny Vámi položené otázky ohledně nákupu a použití elektrokola. Pro bližší informace navštivte tuto internetovou stránku nebo kontaktujte nás přímo
Těšíme se na spolupráci.
Tým DisBike.cz

Trekingové elektrokolo EcoBike CortinaTechnické parametry H..
33 990 Kč
33 990 Kč
Trekingové elektrokolo EcoBike LivignoTechnické parametry H..
33 990 Kč
33 990 Kč
Trekingové elektrokoloEcoBike S-cross L WhiteTechnické parametry ..
38 900 Kč
38 900 Kč
Trekingové elektrokoloEcoBike S-cross L BlackTechnické parametry ..
38 900 Kč
38 900 Kč
Trekingové elektrokoloEcoBike S-cross MTechnické parametry ..
38 900 Kč
38 900 Kč
Trekingové elektrokolo EcoBike Speed LTechnické parametry  ..
52 900 Kč
52 900 Kč
Zobrazeny položky {start} až {end} z {total} ({pages} stránek)