Po-So 08:00 - 20:00

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Výhody

Elektrokola ecobike - opravdu stojí za to!

1. Vyhněte se dopravním zácpám! Elektrokolem se dostanete mnohem rychleji tam, kam budete potřebovat - do školy, do práce, k přátelům anebo na nákupy. 

2. Ušetříte peníze! Provozovaní elektrického kola vychází o mnoho levnější než provozovaní auta. Při dojezdu 100 km autem utratíte cca 240 kč. Při stejném dojezdu elektrokolem utratíte jen 6 kč, a to  včetně úspor na novou baterii. 

3. Komfortní a snadné parkovaní! Elektrokolo můžete zaparkovat snadno kdekoliv ve městě a neutratíte za to ani korunu. Na úschovu elektrokola nemusíte mít garáže. Stačí mít sklep nebo balkon. 

4. Pohodlí při používaní! Zapomeňte na čerpací stanici! V moment kde se vám vybije baterie, budete schopni ji nabít všude kde je elektrická sít'. 

5. Bud' Eko! Provozováním našeho elektrokola se přidáte do boje, kde máme za cíl ochranu a zlepšovaní kvality životního prostředí. Přispějte ke sníženi škodlivých emisí výfukových plynu ve vašem městě. 

6. Zdravý život!  Častou jízdou na kole a pobytem na čerstvém vzduchu, pečujete o své zdraví a zlepšujete svou fyzickou kondici.

7. Bavte se! Jízda na našem elektrokole je plná nových zážitků. Náš nový bezodporový motor, který používáme skoro u všech  elektrokol, nedává odpor při vybité baterii. 

Věříme, že budete zamilovány a nebudete litovat o koupě kola. 

8. V našem e-shopu zažijete rychlé a snadné nakupovaní :)